Otse põhisisu juurde

Käisime Estonia Spas ! :)

 Nagu mõningad juba teavad, siis käisin vatuke aega tagasi Liisuga spas puhkamas. Ütlen ausalt, ma vajasin seda eemalolekut.

 Seekord sai valituks Estonia Medical Spa & Hotel. Üldiselt jäin ma rahule. Tuba oli piisavalt suur, kuhu mahtusin ka koos käruga.Voodi oli samuti piisavalt lai, et koos lapsega seal magada. Linad olid ilusti puhtad ning toa üldmulje oli samuti puhas.

 Millest ma aga toas puudust tundsin oli FÖÖN! Minu jaoks oli see veidi ebatavaline, et SPAS ei ole toas fööni. Samuti tundsin ma puudust LASTEBASSEINIST. Seal oli igasugu basseine, kuid polnud mitte ühtegi, mis oleks mõeldud vaid lastele. Spa poole pealt meeldis mulle aga see, et samal korrusel kus meil tuba oli, saime ka otse spasse minna. See oli tõsiselt mugav minu jaoks. Spa poole peal olid pesu - ja kuivatusruumis olemas föön , mähkimislaud , samuti ka üks söögitool.

 Hotellist kesklinna jalutada oli umbes 15 minutit. Õhtul käisime linnas söömas, kuid hommikusöök oli hotellis. Hommikusöögiga oli natuke probleeme, kuna mul polnud Liisut kuhugile panna, et kandikuga lauda tulla. Niimoodi ma siis valisin seal ükshaaval asju ning tassisin neid endale lauda.

 Kui aga võrrelda Rakvere Aqua Spa'd ja Estonia Spa'd , siis ma valin igaljuhul uuesti minemiseks Rakvere spa. Lastega on Rakveres mugavam ning nad tunduvad üldse igatepidi lastesõbralikumad olevat :)


Kommentaarid