Otse põhisisu juurde

lorajuttu

 Põhjus, miks ma viimasel ajal enam siia nii tihti pole jõudnud, on lihtsamast lihtsam. Nimelt põnnid on juba nii suured, et nad päevad läbi korraldavad miskit ning päeval arvutisse jõuda on ikka üpris raske :D Õhtuti, kui olen Põnnid magama pannud, siis on aga nii palju muid toimetusi (pesu on aja pesta ja triikida, nõud on vaja pesta ja kodu üldiselt ilusti ära koristada). Toimetamisi ikka on päris palju kahe 2-aastasega, sellest puudu ei jää.

 Samuti on viimasel ajal hästi palju tegemist olnud kaksikute sünnipäeva planeerimisega. See aasta peame pidu kodus ning kahes järgus, ehk siis õigel päeval sugulastega ning mõni päev hiljem sõpradega. Ma jäin lihtsalt peopaiga broneerimisega liiga hilja peale ning kõik toad, mis meile oleksid meeldinud, olid meile sobilikeks päevaks juba broneeritud.. Mis siis ikka, teemegi kaks pidu, lastel ka põnevam niimoodi :)

 Mis me aga vahepeal veel oleme teinud?


  •  Elutuba on saanud värskema hingamise - ehk värvisime seinad ära. Sellised värvitud seinad jäävad kuni suveni, sest suuremad remondiplaanid lükkusid meil sellesse aega, kui Härra suvel puhkusel on. 
  • Põnnid said lõpuks täiesti terveks. Ootasin seda nii kaua, et see pagana haigusteaeg meie peres läbi saaks.
  • Käisin lastega puhkamas ning plaanin ka juba uut puhkust, aga siis juba terve perega kuskile spasse :) 
  • Ostsime põnnidele käru tagasi. Müüsime suure hurraga meie eelmise käru ära, kuna nad keeldusid sellesse kärusse minema ning soovisid koguaeg ise jalutada. Lõunaunesid aga soovisid teha veel kärus, sest näha on, et põnnid magavad värskes õhus kordades paremini :) Seega saigi neile ostetud viimane käru, mille müüme alles siis maha, kui nad lasteaias käima hakkavad :D ( Jah, ma olen kärusõltlane) 
 Tegelikult on igasugu asju veel toimunud, kuid hetkel ei tulegi kõik lihtsalt meelde. Plaanin teile paari päeva jooksul nii mõnestki asjast kirjutada, mis hetkel pole veel kirja jõudnudKommentaarid