Otse põhisisu juurde

Aeg, kuhu sa lähed ?

 Täiesti märkamatult on aeg lihtsalt käest vupsanud. Alles nagu oli ju märts ?!? Õnneks oleme me jõudnud päris palju asju ära teha - hoovis õunapuud ära lõiganud, paar puud isegi maha võtnud, pojengidele uue koha valmis kaevanud ( nüüd on vaid härra teha, et pojengid saaksid korraliku mullapalliga ümber tõstetud),  tomatitaimed on ka juba aknalaual ilusti kasvanud, ootavad soojemaid ilmasid, et kasvuhoonesse kolida. Ühesõnaga päris palju aiatoimetusi olen jõudnud õnneks ära teha.

 Põnnidel on tulnud viimasel ajal peale mingisugune jonn/nutt. Ma ei olegi aru saanud, millest see on,  aga väga paljud asjad ajavad neid lihtsalt nutma.  Omavahel on vaja neil ka pidevalt mõõtu võtta - küll on vaja võrrelda, kummale rohkem mänguasju kätte mahub, kes rohkem minu süles on jne.
 Kui me lastega ringi sõidame, siis aegajalt mängib neil autos multikad, need aga on inglise keelsed ja kahjuks pole ma tahvlisse uusi multikaid tõmmanud, mis tähendab, et neil on koguaeg ühed ja samad, seega on need multikad oma tulemuse andnud. Tulemuseks siis see, et kui me muidu õpime, mis hääli loomad teevad (koer- auhauh; kiisu-mjäu;hobune-ihahaha jne) siis lammas teeb nüüd BÄÄÄ! Varem oli neil ilusti selge, et lammas teeb ikka mää, aga nendes multikates teeb ju lammas bää ning nende arvates on see parem.
 Okei, see lamba häälitsus polegi nii hull, aga Liisu ütleb igasuguste asjade peale "OH NO!". Näiteks, kui midagi läheb ümber või midagi kukub maha, siis ta võtab peast kinni ja ütleb nii armsalt OHH NOO ning vangutab pead :)

 Juba mõne päeva pärast on ka minu enda sünnipäev ning ma ausalt ei saa aru, kuidas seee JUBA käes on ?! Alles oli ju põnnide sünnipäev, nüüd juba minu oma ? :O  Aga mis seal ikka, eks tuleb üle elada, ikkagi ju nagu öeldakse 22- viimane taks :D Arvasime, et me mu sünnipäeva ei hakka tähistama ning selle asemel läheme hoopis maikuus spasse puhkama terve perega - kvaliteetaeg kõige kallimatega on siiski parim kingitus.

 Loodan siiralt, et me jõuame nüüd järgnevate päevade ja nädalatega võimalikult palju asju ära teha ning et meie kodusaaga saaks ka lõpuks mingisuguse vastuse. Eks see paberimajandus võtabki meeletu aja ning kui lõpuks kõik paberid korras on, siis saame ka lõpuks mingisuguse vastuse. 

Kommentaarid