Otse põhisisu juurde

Soovid täituvad !

 Meil on teile siia 2017. aasta lõppu üks uudis ka :)
Tegelikult mõtlesime pikalt kas ja kuidas sellest üldse rääkida, aga arvasime, et kaua me enam nii või naa saladust pidada ei jõua. 

 Meie pisikesse perre on oodata uuel aastal uut liiget! Ootasime seda uudist kokku 1,3 aastat ning lõpuks see pisikene ilmaime meie juurde ka tee leidis :) 
 Esimene reaktsioon meil Härraga oli - kas tõesti?! Päriselt?! 
 Me ei suutnud esimest arsti visiiti äragi oodata, et oleks ikka kindel vastus, kas kõik on ikka korras ja kas kõhus on kasvamas ikka üks beebi. Ja täpselt nii ongi! Kasvamas on üks pisike ja terve beebi :) 


Praeguseks võin öelda, et ühe lapsega rasedus on ikka kordades kergem, kui kahe lapsega.  Kaksikutega olin ma selleks ajaks juba umbes 3-4x haiglas käinud tilguti all, et organismis oleks mingigi vedelik ja et midagi sees püsiks. Praegusega on olnud vaid hommikune iiveldus ja väsimus, ehk siis tõeline lust ja lillepidu :) 

 Nüüdsest tuleb kindlasti ka natukene rohkem postitusi teemadel rasedus-beebi-beebistuff. Tegelikult, see ongi põhjuseks olnud, miks viimase ajal on siin ka vaiksem olnud.  Olen tahtnud nii paljudest asjadest kirjutada jne, aga kuidagi olen alati jutuga jõudnud ka raseduseni ja niimoodi need postitused sinna drafti kogunenud ongi. 

Kommentaarid

  1. Oo, palju õnne teile! Kui küsida võib, siis millal pisike sünnib?

    VastaKustuta
  2. Kuupäeva järgi peaks tulema suvebeebi :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar