Otse põhisisu juurde

Lobapostitus

 Teate, ma tunnen, et tegelikult tahan ma niiiiiii paljust kirjutada, kuid mul on selline tunne viimasel ajal, et mu blogi nimi paneb mulle nagu mingid piirangud. Täpselt selline tunne on, et ma peaksingi koguaeg vaid kaksikutega seonduvast kirjutama. Ja niimoodi ma siis tulen siia, kirjutan blogi valmis ja siis avastan, et ei, ma ei saa vist seda ikka avaldada, sest seal pole ju juttugi kaksikutest. Ma tean, et see kiiks on suuresti mu enda peas, kuid no ma ei oska kuidagi sellest mööda vaadata. 

 Mul on mustandites valmis praeguse ja eelmise raseduse võrdlev postitus, sest olgem ausad, need on nagu öö ja päev ning praegust rasedust ma lihtsalt sajaga naudin. Kohe-kohe saab valmis postitus kaksikute sünnipäevast ning kui olen saanud pildid ka ilusti juurde lisatud, siis avalikustan ka selle :) 

Viimasel ajal tahaks vahel lihtsalt nutta, sest öelda on nii palju, aga seda kirjutamisetuhinat kuidagi ei tule peale ning siis ongi tunne, et miks ma ikka veel seda blogiasja ajan. Tegelikult on see ju rõõm, kui saan teiega meie eluolu jagada ning meie kordaminekuid ning mitte nii hästi läinud asju. 

 Peagi kirjutan ka teile sellest, kuidas me lastega logopeedi juures käime, sest arvestades, et nad on nüüd 3 aastased, on juttu neil natukene liiga vähe. Ent pole hullu, me tegeleme sellega ning ma usun, et peagi tuleb seda juttu palju palju rohkem ning kõik on rahul. 

Mõelda vaid, et juba paari päeva pärast on aprill ning meie beebi sünnini on jäänud maksimum 100 päeva :) Juba on ju käsil 25. rasedusnädal, ehk et kui siiani on läinud aeg linnulennul, siis need viimased 15 nädalat lähevad samuti kiirelt.  

 Tegelikult on mul plaan ikka igast teemast eraldi postitus teha, lihtsalt tuleb oma kiiksust üle saada ning kirjutada südamest ning täpselt nii nagu ma sellel hetkel tunnen, kuna niimoodi saab kõige ausama postituse ning ehk siis on teilgi põnevam lugeda. Praeguseks aga lõpetan selle postituse ära, et saaksin panna kirja järgmised read ning need juba siis iga teema kohta. 

Mõnusat kevadet teile ning minge nautige seda mõnusat päikselist ilma :) 

Kommentaarid