Otse põhisisu juurde

Ainult 89 päeva lõpuni

 No nii, tänaseks on rasedus juba nii kaugel, et ainult 89 päeva on lõpuni jäänud. Siiani on rasedus ideaalselt kulgenud ning neid probleeme, mis kaksikute ajal oli, ei ole. Eks muidugi võib siin olla ka oma osa sellel, et olen pidanud 13.nädalast alates sööma verevedeldajat, et mu vererõhk ei hakkaks jälle lollusi tegema.

 Natukene veel ning oleme igasuguste asjadega beebi sünniks nö valmis, ehk siis kõik ettevalmistused on peagi tehtud.  Käru on välja valitud, kuid tuleb oodata veel natukene millal see uus mudel müüki tuleks, et see ära tellida. Pisikesele vooditaskule, kuhu saab beebi magama panna enda kõrvale, on vaja õmmelda ääre pehmendus ja voodipesu. Kandekoti tellisin ka just paar päeva tagasi ära ning lina on juba kodus kapis beebit ootamas. Kõik esmased riided on ära ostetud, vaja on veel välja valida kojutoomise komplekt, aga no seda ei ole mu rasedaaju veel suutnud välja valida - otsustusvõimetu :)

 Kui siiani on mul pigem olnud unetus, siis nüüdseks viimased päevad on koguaeg meeletu uni ning lihtsalt ei suuda mitte kui midagi teha. Õnneks kaksikud on mõistvad ning lasevad emmel võimalikult palju puhata. Hetkel pikutan diivanil ning vaatan kuidas põnnid pappkastiga autot mängivad, panevad aga padjad sisse ja siis emb-kumb istub kasti ja teine lükkab mööda tuba. Igav neil kahel juba ei hakka ning ma kujutan ette kuidas paari aasta pärast meie kolm tegelast koos igasugu asju välja genereerivad. 

 Kuu lõpus on taas ämmaemand ka mind järjekordsele visiidile ootamas ning siis loodan ka täpsemat infot saada selle kohta, et mis siis edasi hakkab saama, kui nüüd verevedeldaja profülaktika läbi saab, et kas peab hakkama vererõhku kodus mõõtma või miskit muud. Või hakkavad ämmaemanda visiidid tihemini olema..  Eks see peagi selgub, seniks aga naudin seda rasedust ning mis kõige parem, ma saan ikka veel KÕHULI MAGADA ❤️  

Kommentaarid